X
+48606130092

Serdecznie Witamy!
Pokoje VIKI w Jastrzębiej Górze

Zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą
noclegów nad morzem...

Więcej

Pokoje VIKI - Jastrzębia Góra


Pokoje Viki położone są w Jastrzębiej Górze. Obiekt znajduje się w spokojnej, urokliwej okolicy około 450 metrów od brzegu morza. Dysponujemy pokojami gościnnymi 2, 3, 4 oraz 5 osobowymi. Wszystkie pomieszczenia zostały komfortowo wyposażone. Oferujemy w miesiącach lipiec/sierpień pobyty tylko z wyżywieniem. Śniadania podawane są w formie szwedzkiego stołu, natomiast obiadokolacja - serwowana jest do stolika.

Ponadto urlopowicze mogą korzystać z sali zabaw dla dzieci, akcesoriów dla niemowlaków (krzesełka, łóżeczka turystyczne, wanienki). W budynku znajduje się też sala z dużym telewizorem i sporym wyborem filmów, ping-pong, piłkarzyki oraz ogólnodostępny aneks kuchenny, żelazko i deska do prasowania. W ogrodzie przygotowane zostało miejsce do grillowania oraz duży parking.

Poza sezonem zapraszamy do skorzystania z oferty Jastrzębia Góra pobyty grupowe - zapraszamy zielone szkoły i inne grupy zorganizowane.

U nas zrealizujesz bon turystyczny!

Wyjątkowe noclegi w Jastrzębiej Górze

Zapraszamy grupy zorganizowane, kolonie nad morze Bałtyckie

Zobacz dlaczego warto nas odwiedzić Jastrzębią Górę

Jastrzębia Góra


Jastrzębia Góra jest jedną z najpiękniejszych wczasowych miejscowości nad morzem. Sława tego kurortu sięga początku wieku, a jego urok wciąż zadziwia turystyczne. Ma otwoszą zabudowę, miasto na miejscowość o niedługiej historii. W centrum, w sąsiedztwie ulicy Królewskiej stoją dwie dwie wille pochodzące z lat 20 - willa Pawłowicza oraz Kaszuba Szymańskiego. Na śliczną, piaszczystą plażę (kamienie przeniesione do obwarowania klifu) prowadzi ul. Bałtycka, kończąca się stromymi schodami. Inne łagodniejsze zejście na plażę prowadzące od ulicy Drogą Rybacką. Spędź wczasy nad morzem.

Atrakcje w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra jest w dzisiejszych czasach jednym z najczęściej odwiedzanych przez wczasowiczów miejsc nad naszym morzem. Ponadto z Jastrzębiej Góry możemy w łatwy sposób dostać się do innych urokliwych miejscowości: Władysławowo, Rozewie, Karwia, Białogóra. Noclegi Jastrzębia Góra to wiele propozycji: apartamenty, pokoje, kwatery prywatne, domki letniskowe.